Vízia

Vízia

Víziou Mondieu je vytvárať miesto, kde čas plynie inak. Veríme, že na to aby vzniklo kvalitné jedlo, čokoláda, či káva, je potrebný čas. Práve spoločná kava s priateľmi v Mondieu vytvára prostredie, kde si vychutnáte nový druh kvality a začnete vnímať, že čas plynie inak.

Život chutí

Sebe a svojim blízkym chceme dopriať to najlepšie, aby sme sa mohli posúvať, vyvíjať, aby sme si mohli čo najdlhšie užívať čas a pritom nestratili ani trochu pôžitku z jedla. Uvedomujeme si, že čím lepšie budeme žiť a stravovať sa, tým kvalitnejší a dlhší náš život bude. Pritom ale nechceme prísť o pôžitky. 

Atmosféra

Chceme žiť a cítiť tep života. Viac sa sústreďme na seba. Na svojich blízkych, na svoje deti. A práve pri návšteve Mondieu by mali zákazníci zažiť miesto, kde čas plynie inak a kde si môžu vychutnávať každý deň, pretože veríme, že to za to stojí. A aj keď je každé Mondieu autentické, ideu času pretavujeme aj do dizajnu.

V harmónií s prírodou

Ekologické postupy sú samozrejmou súčasťou filozofie a postupov Mondieu. Optimalizujeme náročnosť pri príprave jedál a nápojov, eliminujeme odpad a väčšinu výroby smerujeme na centrálnu kuchyňu. Za ďalší pozitívny krok považujeme aj prechod z plastových vernostných kartičiek na Mondieu aplikáciu, či inetrnú platfotmu, ktorá nahradila papierové dokumenty. 

Inovácie

Neustálymi inováciami vylepšujeme a zefektívňujeme systém chodu bistier, v ktorom je výsledkom spokojní zákazníci, zohratý tím a prosperujúci biznis partneri. Od produktových, technickych, personalnych, či komunikačných vylepšení až po imidžové a vylaďovanie chutí. Hlavnými piliermi pre inovácie sú medzinárodná vernostná aplikácia, školiaca plaforma pre personál a program pre podporu franchise.