VÍZIA

Spoločná káva
s priateľmi JE NAJLEPŠIA SOCIÁLNA SIEŤ

Misia

Len keď veci robíte s vášňou a láskou
môže vznikať zmyselný pôžitok z jedál a nápojov.
ALL YOU EAT IS LOVE

Vízia

Poslaním Mondieu je prinášať radosť
zo života a robiť svet lepším.
Vytvárať oázy so zážitkovou gastronómiou, kde si ľudia užívajú svoj čas s chuťou a plnými dúškami.
Mondieu chce byť súčasťou životného štýlu našich zákazníkov a ich srdcovou záležitosťou.

Ako napĺňame víziu?

ŽIVOT CHUTÍ

Našim cieľom je vytvárať jedinečné kombinácie zážitkov, ktoré potešia všetky zmysly, aby každý mal počas ktorejkoľvek návštevy Mondieu pocit, že každý okamih plynie svojim vlastným tempom a má svoju nezameniteľnú arómu, farbu či chuť. Podstatou toho môžu byť iba jedinečné jedlá a nápoje.

ATMOSFÉRA

Atmosféru v podnikoch tvorí správny „koktejl“ príťažlivého interiéru, dobre naladený, profesionálny personál, a v neposlednom rade aj srdce Mondieu – zákazníci, ktorí sú „magnifique“. Dbáme na to, aby každé bistro malo skvelú, osobitú atmosféru. Pri každej návšteve Mondieu by mali zákazníci nájsť presne ten balzam na dušu, po ktorom túžia.

V HARMÓNII S PRÍRODOU

Ekológia je nevyhnutnou súčasťou filozofie Mondieu. Optimalizujeme náročnosť pri príprave jedál a nápojov, čím eliminujeme odpad. Používame ľahko rozložiteľné produkty a materiály s následnou nevyhnutnou separáciou. V súčasnej dobe, kedy má veľký vplyv na našu planétu veľká konzumácia mäsa, sme sa rozhodli vytvoriť gastrokoncept VEGET, ktorý ponúka množstvo veľmi chutných vegetariánskych jedál na špičkovej úrovni.

INOVÁCIE

Neustálymi inováciami vylepšujeme a zefektívňujeme systém chodu bistier, v ktorom je výsledkom spokojný zákazník. Od produktových, technických, personálnych, či komunikačných vylepšení až po imidžové. Menu tak isto priebežne inovujeme, zabezpečujeme pre zákazníkov neustálu príjemnú zmenu, striedanie chutí, inšpiratívne vplyvy z iných, svetových kuchýň a samozrejme sezónnosť.