MENU DRINKS

OSTATNÉ NÁPOJE

Čaj


Pre všetkých fanúšikov snáď najznámejšieho teplého nápoja prinášame to najlepšie zo sveta čajov. Relaxujte pri šálke pravého anglického sypaného čaju z lístkov najvyššej akosti alebo pri nápoji z čerstvých ingrediencií.

 

Mliečne koktejly


Pochutnajte si na klasike. Vyberte si zdravý, nadýchaný a osviežujúci mliečny koktejl vyrobený zo 100% bio organických surovín a mlieka.

 

 Čerstvé šťavy


V Mondieu nájdete aj vždy čerstvé a osviežujúce šťavy plné vitamínov a minerálov, ktoré vaše telo potrebuje. Na vás je len vybrať si ten, ktorý vám najviac chutí.

 

Domáce limonády


Ľahké, svieže limonády pripravené z našej záhradky vám spríjemnia horúci letný, ale aj ktorýkoľvek iný deň.

 

Rozlievané vína


Poseďte si s priateľmi alebo prežite romantické chvíle pri pohári voňavého vína plnej chuti. Všetky sú vyrobené z tými najlepšími vinármi z bobúľ navyššej akosti a pýšia sa nádhernou farbou, sýtym buketom a excelentnou chuťou.

BIELE VÍNO 0,1 L

 

PROSECCO 0,1 L

 

ČERVENÉ VÍNO 0,1 L

 

RUŽOVÉ VÍNO 0,1 L

Horúca čokoláda


Oslaďte si život skutočne lahodným pokušením. Ochutnajte najjemnejšie čokolády z celého sveta a skombinujte ich s lahodnou chuťou ovocia.


 

Zdravé koktejly a smoothies


Pre všetkých, ktorí milujú zdravú stravu a čerstvosť máme širokú ponuku tých najlahodnejších kokejtlov a smoothies. Vychutnajte si tradičné chute ale aj nové, zaujímavé kombinácie vyrobené z tých najkvalitnejších a najzdravších kúskov ovocia či zeleniny.

 

Nealko nápoje


Vyberte si obľúbené nápoje svetových značiek.

 

PIVO – FĽAŠKOVÉ

 

Alkoholické koktejly


Bavte sa a odhaľujte chute najznámejších pestrofarebných koktejlov. Každý je vytvorený kombináciou toho najlepšieho s najlepším.

 

Nealko-koktejly


Bavte sa a odhaľujte ako chutí život aj s jasnou mysľou.